hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  ÖGG sonuçları 2023 ne zaman açıklanacak? Özel Güvenlik Sınavı sonuçları açıklama tarihi!

  ÖGG sonuçları 2023 ne zaman açıklanacak Özel Güvenlik Sınavı sonuçları açıklama tarihi
  expand

  Özel Güvenlik 104. Temel Eğitim ve 80. yenileme eğitimi sınavı geçtiğimiz 26 Ağustos tarihinde yapıldı. EGM tarafından yapılan değerlendirme sonrası ÖGG sınav sonuçları erişime açılacak. ÖGG sınav sonuçları Özel Güvenlik Daire Başkanlığı'nın internet sitesi üzerinden öğrenilebilecek. Peki, ÖGG sonuçları 2023 ne zaman açıklanacak? İşte Özel Güvenlik Sınavı sonuçları açıklama tarihi...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Özel Güvenlik Sınavı'na giren binlerce aday sınav sonucunu merak ediyor. Arama motorlarında sınavın açıklanıp açıklanmadığını, ne zaman açıklacağı bilgisini araştırıyor. ÖGG sınavlarında, silah farkı sınavına giren adaylar için 25 adet çoktan seçmeli silah bilgisi sorusu soruldu. Yayınlanan kılavuzda ÖGG sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih bildirildi. 

  ÖGG SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

  Yapılan değerlendirme sonrası ÖGG sınav sonuçları 15 Eylül 2023 tarihinde ilan edilecek. Özel güvenlik sınav sonuçlarını görüntülemek için adayların TC Kimlik No ile sorgulama yapması gerekiyor. Güvenlik sınav sonucu linkine tıklayan güvenlik görevlisi adayları, sonra "Temel Eğitim Sınav Sonucu" sayfasına yönlendirilerek bireysel sonuçlarını görüntüleyebilecek.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow