On Numara sonuçları 6 Mayıs: MPİ On Numara sonuç sorgulama

On Numara sonuçları 6 Mayıs: MPİ On Numara sonuç sorgulama

On Numara sonuçları 6 Mayıs akşamı, Milli Piyango İdaresi MPİ tarafından yapılan çekilişin ardından belli oldu. Çekilişin hemen ardından sonuçlar MPİ tarafından kamuoyu ile paylaşıldı. Şans oyunu tutkunları çekilişin ardından sonuçlara odaklandı. İşte MPİ 6 Mayıs On Numara sonuçları sorgulama sayfası…

On Numara sonuçları açıklandı. Her hafta olduğu gibi bu hafta da pazartesi günü On Numara çekilişi Milli Piyango İdaresi MPİ’nin Ankara Balgat’taki binası çekiliş salonunda gerçekleşti. Noter huzurunda saat 21.15’te başlayan çekilişin sonuçları MPİ’nin resmi internet sitesi üzerinden canlı olarak yayınlandı.


Çekilişin hemen ardından gözler MPİ On Numara sonuçlarına çevrildi. İşte On Numara 6 Mayıs sonuçları…


ON NUMARA SONUÇLARI – 6 MAYIS


Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından her pazartesi çekilişi düzenlenen On Numara şans oyununun 6 Mayıs tarihli sonuçları açıklandı. 874. hafta heyecanının yaşandığı On Numara'da ikramiye kazandıran talihli numaralar belli oldu ve zengin olma hayali kuran bazı vatandaşların yüzü güldü. Peki, On Numara'da bu hafta hangi şanslı numaralar kazandırdı? İşte, 6 Mayıs Milli Piyango On Numara sonuçları ve ikramiye sorgulama ekranı.


Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, bu haftaki çekilişte 9 bilen 77 kişi 2 bin 704 lira 25'şer kuruş, 8 bilen bin 492 kişi 139 lira 70'er kuruş, 7 bilen 15 bin 663 kişi 25 lira 30'ar kuruş, 6 bilen 100 bin 489 kişi 4 lira 20'şer kuruş, hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyen 169 bin 700 kişi 3 lira 15'er kuruş ikramiye kazandı.


Çekilişte büyük ikramiyeyi kazanan talihlilerin kuponlarını İstanbul'un Gaziosmanpaşa, Adana'nın Çukurova, Ankara'nın Altındağ ve Çankaya ilçesinden yatırdığı belirlendi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS