hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Ordu TOKİ kura çekimi canlı izle! TOKİ Ordu kura çekimi ne zaman, saat kaçta?

  Ordu TOKİ kura çekimi canlı izle TOKİ Ordu kura çekimi ne zaman, saat kaçta
  expand

  Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut hamlesi “İlk Evim, İlk İş Yerim” projesi kuraları 2022 vatandaşların gündeminde yer alıyor. İlk 3 etapta 62 bin 928 konutun kuraları çekilerek hak sahipleri belirlendi. Peki, TOKİ Ordu kurası ne zaman çekilecek? İşte TOKİ Ordu kura çekimi canlı izleme detayları...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  TOKİ sosyal konut kura çekilişi 6 ay içinde tamamlanacak. Buna göre 250 bin konutun hak sahibi 2023 yılının mart ayı içerisinde belli olacak. İlk olarak Şırnak ve Ardahan'da yapılan TOKİ sosyal konut projesinde kura çekimi il il yapılmaya devam ediyor. TOKİ kura çekiminde dördüncü yeni etap 12-19 Aralık 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek. 12-19 Aralık tarihleri arasında, 7 ilde 15 bin 566 konut için kura çekilecek. Kura çekimi yapılacak iller; Samsun, Amasya, Çorum, Ordu, Sivas, Giresun ve Tokat olarak açıklandı.

  ORDU TOKİ 2022 KURA ÇEKİMİ NE ZAMAN?

  Ordu TOKİ konut kura çekimi 15-16 Aralık 2022 tarihlerinde saat 10.00’da başlayacak. TOKİ kura canlı yayını www.toki.tv adresinde veya resmi YouTube kanalından izlenilecek. Noter huzurunda gerçekleştirilecek kura çekilişi TOKİ'nin resmi sosyal medya hesapları üzerinden de takip edilebilecek.

  ORDU KURA ÇEKİMİ CANLI İZLE

  TOKİ ORDU KONUTLARI NEREYE YAPILACAK?

  Ordu Merkez,

  Ünye,

  Fatsa,

  Mesudiye,

  Gürgentepe,

  Gölköy,

  Çaybaşı,

  Çamaş,

  Akkuş 

  İLÇELERE GÖRE ORDU KURA TARİHLERİ:

  Ordu TOKİ kura çekimi canlı izle TOKİ Ordu kura çekimi ne zaman, saat kaçta

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow