hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Özgür Özel'den 2028 için taahhüt

  KAYNAKCNN TÜRK

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın Karatepe, pazartesi günü Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'i ziyaret edecek. CHP Genel Başkanı Özgür Özel de bu ziyarete ilişkin konuştu. Ziyaretin gündeminin vergi sistemi olduğunu söyledi. Özgür Özel ayrıca, 2028 seçimleri için taahhütte bulundu. "İktidar olmazsak genel başkanlığı bırakacağım" dedi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  MEHMET ŞİMŞEK GÖRÜŞMESİ İLE İLGİLİ KONUŞTU

  24 Haziran Pazartesi günü Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'i CHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın Karatepe ziyaret edecek. CHP Genel Başkanı Özgür Özel ise o görüşme fikrinin Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çıktığını söyledi. Gündeminde ise vergi sisteminin değiştirilmesi olduğunu vurguladı. "Bu vergi sisteminin değişmesi lazım, Sayın Erdoğan’a anlattım. Vergi reformu yapmamız lazım. Bunu Meclis’te yapmamız lazım dedim. Dedi ki Mehmet Şimşek gelsin, görüşün" diye konuştu.

  Özgür Özelden 2028 için taahhüt

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  "ERDOĞAN İLE GÖRÜŞMELER SÜRECEK"

  Katıldığı bir televizyon programında konuşan Özel, normalleşme sürecine de değindi. Erdoğan ile görüşmelerin gerekirse süreceğini belirtti.

  KILIÇDAROĞLU'NUN ÇIKIŞLARINA NE DİYOR?

  Eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımlar yapması nedeniyle kendisine yöneltilen "İki CHP mi var?" sorusuna da yanıt verdi. "Kemal Bey şu anda önceki genel başkan konfor alanına sahip ve alternatif bakış açısını serbestçe ortaya koyuyor ama bizim oturduğumuz koltuk sorumluluk koltuğu. Bizim partimizde bunlar sorun alanı olmaz. Bir de Cumhuriyet Halk Partisi'nin genel başkanları, İsmet Paşa'dan gelen bir gelenekle öyle her şeyi duymazlar" dedi.

  Özgür Özelden 2028 için taahhüt

  "İKTİDAR OLMAZSAK GENEL BAŞKANLIĞI BIRAKACAĞIM"

  Özgür Özel, 2028 cumhurbaşkanlığı ve genel seçimleri için taahhütte de bulundu. Eğer CHP'yi iktidar partisi yapamazsa genel başkanlığı bırakacağını söyledi.

  Özgür Özelden 2028 için taahhüt

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow