hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  19 Mayıs'ta PTT açık mı, kapalı mı? Bugün PTT ve PTT kargo çalışıyor mu?

  19 Mayısta PTT açık mı, kapalı mı Bugün PTT ve PTT kargo çalışıyor mu
  expand

  19 Mayıs 2022 Perşembe gününün resmi tatil olması nedeniyle PTT şubelerinde işlem yapacaklar bu kurumların çalışma durumlarını araştırmayı sürdürüyor. Peki, 19 Mayıs’ta PTT kargo çalışıyor mu, perşembe günü PTT açık mı, kapalı mı?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  PTT şubelerinde işlem yapacak olanlar ya da PTT kargo aracılığıyla teslimat alacak ve kargo verecekler bu kurumların resmi tatillerdeki çalışma durumlarını araştırmaya devam ediyor. İşte 19 Mayıs’ta PTT’lerin çalışma durumu…

  19 MAYIS’TA PTT KARGO ÇALIŞIYOR MU, PERŞEMBE GÜNÜ PTT AÇIK MI KAPALI MI?

  PTT şubeleri ve PTT Kargo resmi tatillerde kapalı olan işletmeler arasında bulunuyorlar. Bu nedenle 19 Mayıs 2022 Perşembe günü Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı resmi tatili nedeniyle PTT’ler kapalı olacaklar. Aynı şekilde PTT Kargo şubeleri de çalışmayacak.

  18 Mayıs 2022 Çarşamba günü mesai bitimine kadar PTT’lerde işlemlerini tamamlamayanlar bir sonraki iş günü olan 20 Mayıs 2022 Cuma gününü beklemek durumunda olacaklar.

  PTT’lerin yanı sıra bankalar, diğer kargo şirketleri ve devlet daireleri de kapalı olacak. Resmi tatilin sona ermesiyle birlikte yeniden ilgili kuruma giderek işlem yapılabilecek.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow