Reyting sonuçları 9 Aralık 2018 Pazar

Reyting sonuçları 9 Aralık 2018 Pazar

Reyting sıralaması Elimi Bırakma, Savaşçı, O Ses Türkiye ve Altın Kelebek yayınları içerisinden hangilerinin daha fazla tercih edildiklerini gösterdi. Haftanın son gününde ekrana gelen Altın Kelebek Ödül Töreni ünlü isimlerin duygusal anlarına sahne oldu. Peki, Pazar gününün reyting kazananları kimler oldu ve sıralamalar nasıl şekillendi?

Reyting sonuçları 9 Aralık 2019 Pazar günü izleyici ile buluşan projeler arasından hangilerinin üst sıralarda yer aldıklarını gösterdi. Dizilerin karşısında yer alan yarışma programları ve ödül töreni ise TV izleyicilerini ekrana kilitledi. Peki, dizilerin son bölümlerinde neler yaşandı ve sıralamalarda kimler ön plana çıktı?


Hürriyet okurlarının oylarıyla belirlenen 45. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu. Zorlu PSM'deki görkemli ödül töreninde televizyon ve müzik dünyasının en iyileri ödüllendirildi. Cem Davran ve Çağla Şıkel'in sunduğu gecede En İyi Haber Programı ise Tarafsız Bölge seçildi.


TOTAL REYTİNG SONUÇLARI
ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜM ÖZETİ


Azra, mahkemeden önce kardeşi Mert’le bir adım daha yakınlaşır. Kardeşini Sumru’nun elinden almak için açılan davayı kazanma umudu daha da güçlenir… Azra, Cenk ve Feride Hanım da bu konuda Kadir’e güvenirler… Kadir diğer tarafta gizlice yürüttüğü Melis ilişkisinde duygularına engel olamaz ve Melis’e daha çok bağlanmaya başlar. Sumru ise Azra’ya sunduğu ağır teklifin karşılığını beklerken Cansu’nun babasıyla yüzleşmesi anne kız arasında büyük bir gerilime neden olur. Cansu öfkeyle evi terk eder… Cenk ise Azra’ya onu mutlu edecek bir doğum günü sürprizi hazırlar…


SAVAŞÇI SON BÖLÜM ÖZETİ


Sergey, Yüzbaşı Kağan ve Pilot Üsteğmen Funda’yı öldürmek için silahını doğrulturken, Albay Kopuz’un, Funda’nın babası Faik Turaç’ın adamına attığı yumruk karargahta büyük yankıya sebep olur. Bu arada bölgeden tahliye olmak için harekete geçen Kılıç Timi, Karon’un adamları tarafından ateş çemberine alınır. Çatışarak güvenli bir alana çekilmek zorunda kalan Kılıç Timi için zaman daralırken, Çiğdem Teğmen’in son anda fark ettiği bir ayrıntı olayların seyrini değiştirecektir.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS