Sancaktepe seçim sonuçları 2019… İstanbul Sancaktepe oy oranları

Sancaktepe seçim sonuçları 2019… İstanbul Sancaktepe oy oranları

İstanbul Sancaktepe seçim sonuçları 23 Haziran 2019 günü oy kullanan ilçedeki seçmenlerinin tercihlerini gösterdi.  İstanbul seçim sonuçlarını etkileyen ilçelerden biri de seçmen sayısı nedeniyle Sancaktepe oy oranları oldu. İşte 23 Haziran İstanbul oy oranları ile ilgili detaylar…

 Sancaktepe seçim sonucu seçim 2019 sayfası üzerinde yerini aldı. 10 milyonu aşkın kayıtlı seçmenin yer aldığı İstanbul’da sandık başına giden seçmenler tercihlerini diledikleri adaydan yana kullandı.


İstanbul oy oranları ile ilgili ayrıntılı analizlerin yer aldığı sayfadan diledikleri ilçeye ilişkin sonuçları öğrenebilen vatandaşlar adayların elde ettiği oy sayısına ulaştı.


23 Haziran 2019 Pazar günü sandık başına giderek tercihlerini belirten adaylar diledikleri adaydan yana oylarını kullandı.  Adayların Sancaktepe’den elde ettikleri oy oranları ise anlık olarak paylaşıldı.


İlçelerde elde edilen oy oranları ise genel sonuçlara etki etti. 31 bin 186 sandığın kurulduğu seçimde yarım milyona yakın görevli hazır bulundu.


Sonuçlara ilişkin anlık veriler ve önceki seçimlerde adayların elde ettiği oranlar da yine seçim 2019 sayfası üzerinden paylaşıldı.


SANCAKTEPE OY ORANLARI


Millet İttifakı      51.59% EKREM İMAMOĞLU


Cumhur İttifakı 47.58% BİNALİ YILDIRIM


Saadet Partisi    0.52%    NECDET GÖKÇINAR


Vatan Partisi      0.15%    MUSTAFA İLKER YÜCEL


Diğer     0.16%

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS