Son Dakika

Sayısal Loto sonuçları 12 Eylül: Büyük ikramiye devretti!

A A

13.09.2020 - 10:07 Son Güncelleme:

12 Eylül Sayısal Loto sonuçları her hafta Cumartesi günü olduğu gibi geçtiğimiz Cumartesi günü yani dün yapılan çekilişin hemen ardından belli oldu. Şans oyunu tutkunları ve Çılgın Sayısal Loto oynayanlar sonuçların detaylarını merak edip araştırıyor. Hemen belirtelim ki 18. Çekilişte de büyük ikramiye 6 bilen çıkmadığı için devretti. Merak edenler için sonuçları haberimizde derledik. İşte, 12 Eylül Sayısal Loto sonuçları…

Sayısal Loto sonuçları 12 Eylül: Büyük ikramiye devretti!

Çılgın Sayısal Loto sonuçları 12 Eylül Cumartesi günü yapılan çekilişin hemen ardından belli oldu. 6 bilen çıkmayınca Çılgın Sayısal Loto 18. çekilişinde büyük ikramiye devretti. Devreden ikramiye tutarı ise 61 milyon lirayı aştı.

Çılgın Sayısal Loto 12 Eylül Cumartesi günü saat 21.30’da başladı. Noter huzurunda başlayan çekiliş eş zamanlı olarak “millipiyangoonline.com” ve Milli Piyango’nun YouTube kanalından canlı olarak yayınlandı. Çekilişin hemen ardından sonuçlar kamuoyuyla paylaşıldı.

İşte 12 Eylül Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve talihli rakamlar:

90 – 52 -  71 -  6 – 74 - 54 – Joker 48

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

ÇILGIN SAYISAL LOTO KURALLARI

1'den 90'a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmak gerekiyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi doğrudan bayiye giderek 'Sen Seç' ile rastgele sayılar seçtirerek de oynayabiliyor. Çılgın Sayısal Loto'da her kolonun fiyatı 3 TL.

Çılgın Sayısal Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Çılgın Sayısal Loto'da en az 2, en fazla 6 bilen ikramiye kazanıyor.

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.