hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Sinan Ateş cinayetini zanlıları hakkında yeni detay: Bir restorana kurşun yağdırmışlar!

  Sinan Ateş cinayetini zanlıları hakkında yeni detay: Bir restorana kurşun yağdırmışlar
  expand
  KAYNAKİHA

  Kocaeli’nin Darıca ilçesinde kar maskesiyle gelip bir otelin restoranına kurşun yağdıran ve 2 kişinin yaralanmasına sebep olan şüphelilerin, eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’in katil zanlıları olduğu ortaya çıktı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Olay, 11 Ekim 2022 tarihinde Pelin Caddesi'nde bulunan bir otelde meydana gelmişti. Yüzünde kar maskesiyle otelin önüne gelen şahıslar, tabanca ile otelin restoran bölümüne kurşun yağdırmıştı. Vücudunun çeşitli yerlerine kurşun isabet eden Nurgül Ş. ve ismi öğrenilemeyen bir kişi yaralanarak kanlar içinde yere yığılmıştı. Ambulanslara alınan yaralılardan Nurgül Ş., Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, diğer şahıs ise Gebze Fatih Devlet Hastanesi’ne kaldırılmıştı.

   

  KAR MASKELİ ŞAHISLAR SİNAN ATEŞ CİNAYETİNİN ZANLILARI ÇIKTI

  Bu olayı gerçekleştiren şahısların, Ankara’da uğradığı suikast sonrasında öldürülen eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş’in katil zanlıları olduğu ortaya çıktı. Cinayetin organizatörlerinden Doğukan Ç.’nin ifadesinde, olay günü otele bir araçla başka birisini öldürmek amacıyla geldiklerini, saldırıdan hemen sonra araca binerek kaçtıklarını, olayda başka kişilerin yaralandığını daha sonra öğrendiklerini söylediği ortaya çıktı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow