hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika: Bitlis’te okullar tatil mi? Okul tatili uzatıldı mı? 6 Şubat 2022 Bitlis’te yarın okul var mı yok mu? Valilik’ten kar tatili açıklaması geldi mi?

  Son dakika: Bitlis’te okullar tatil mi Okul tatili uzatıldı mı 6 Şubat 2022 Bitlis’te yarın okul var mı yok mu Valilik’ten kar tatili açıklaması geldi mi
  expand

  Bitlis’te okulların yarın tatil olup olmadığı merak ediliyor. Sömestre tatilinin uzatılıp uzatılmayacağı da sorgulanan diğer konular arasında. 6 Şubat 2022 tarihinde Bitlis’te okullar tatil mi? Bitlis’te bugün okul var mı? sorgulatmaları hız kazandı. İşte Pazartesi günü okul tatiline yönelik Valilik'ten yapılan açıklama geldi mi?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bitlis’te okulların tatil olup olmadığı yönünde bilgiler, gelen son dakika haberleri araştırılıyor. Peki ama Bitlis Valiliği'nden okulların tatil olup olmadığına dair bir açıklama geldi mi? 

  Bitlis’te okullar tatil mi?

  Bitlis'te etkili olan kar yağışı nedeniyle 302 köy yolu, ulaşıma kapandı. Kar kalınlığının 107 santimetreyi geçtiği kentte, merkez ile Güroymak ve Hizan ilçelerinde okullar 1 gün süre ile tatil edildi.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow