hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika haberi: Bugünkü vaka sayısı kaç oldu? 26 Ekim vaka hasta sayısı belli oldu mu? Hasta sayısında artış yaşandı!

  Son dakika haberi: Bugünkü vaka sayısı kaç oldu 26 Ekim vaka hasta sayısı belli oldu mu Hasta sayısında artış yaşandı
  expand

  Türkiye ve Dünya'da koronavirüs salgını devam ediyor. Birçok insan her akşam vaka sayısını araştırıyor. Korona vaka sayısı ile ilgili son dakika açıklamaları Sağlık Bakanlığı tarafından yapılıyor. Peki ama 26 Ekim vaka sayısı yani bugünkü vaka sayısı kaç? İşte Türkiye'deki güncel korona virüs vaka sayıları!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Her akşam olduğu gibi bugün de Sağlık Bakanlığı'nın açıklayacağı koronavirüs vaka sayısı merak ediliyor. Sağlık Bakanlığı ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın resmi sosyal medya sayfalarından koronavirüs vakaları açıklanıyor. Peki ama bugünkü vaka sayısı kaç oldu? 

  Bugünkü vaka sayısı kaç 26 Ekim?

  Türkiye'de son 24 saatte 132 bin 913 Kovid-19 testi yapıldı, 2198 kişiye hastalık tanısı konuldu, 75 kişi hayatını kaybetti.
  Ağır hasta sayısı 1780 oldu, son 24 saatte 1618 kişinin Kovid-19 tedavisinin tamamlanmasıyla iyileşenlerin sayısı 316 bin 8'e yükseldi.
  Son dakika haberi: Bugünkü vaka sayısı kaç oldu 26 Ekim vaka hasta sayısı belli oldu mu Hasta sayısında artış yaşandı

  Dünkü vaka sayıları:

  Sağlık Bakanlığı'nın açıkladığı 25 Ekim Pazar gününün corona tablosuna göre son 24 saatte 72 kişi hayatını kaybederken 2 bin 17 yeni hasta tespit edildi. Verilere ilişkin Bakan Koca, "Ağır hasta sayımız ve aktif hasta sayımız artmaya devam ediyor" ifadesini kullandı.

   

   

   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow