Son dakika... Kılıçdaroğlu - İnce görüşmesi yarın!

Son dakika... Kılıçdaroğlu - İnce görüşmesi yarın!

{ title }

SONRAKİ VİDEO

Son dakika haberine göre, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Memleket Partisi lideri Muharrem İnce ile yarın saat 17.00'de görüşecek.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Ankara'da dikkatler Kemal Kılıçdaroğlu ile Muharrem İnce arasında yapılacak olan görüşmede. Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanı kesin aday listesinin yayımlanacağı 31 Mart'a kadar Muharrem İnce hangi konuları görüşecek? Neyi bekliyor? CNN TÜRK Ankara Temsilcisi Dicle Canova, Ankara'da konuşulan sıcak kulis bilgilerini aktardı.

 CNN TÜRK Ankara Temsilcisi Dicle Canova, kulis bilgilerini şu sözlerle aktarmıştı; 

Kılıçdaroğlu sağlıklı bir anket görüp Muharrem İnce'nin gerçek gücünü ölçtürmek istiyor. Şu an önünde Muharrem İnce ile ilgili çok çelişkili anketler var. Bunun için sağlıklı ve sadece Kılıçdaroğlu'na özel yapılan yüksek örneklemli bir anketin sonucunu bekliyor.

KILIÇDAROĞLU-İNCE NE KONUŞACAK?

Ne önereceği ise o ankete bağlı olacak, kulislerde birçok iddia var. Başkan yardımcılığı deniyor ki bu artık olmaz 12 maddelik protokol var. Bakanlık için Kılıçdaroğlu MEB'i kimse ile konuşmadı. Acaba rezerv mi tutuyor yorumları var.

Bunun için de şu an 6'lı masa içindeki çalışmalar sürüyor. "Zaten yeterince zorlu bir liste süreci var önlerinde o yüzden vekillik önerse bile sayı yüksek tutulamayabilir" deniyor ama tümü Kılıçdaroğlu'nun kararı öncesi yapılan yorumlar, akıl yürütmeler olarak konuşuluyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber