hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika... Ümraniye'de öğretmene saldıran kişi gözaltına alındı

  Adalet Bakanı Tunç, "İstanbul Ümraniye'de 30 Ağustos Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin öğretmenler odasında bir öğretmenimize yapılan fiziki saldırıyla ilgili İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından adli soruşturma başlatılmış, şüpheli gözaltına alınmıştır" açıklamasında bulundu

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İstanbul Ümraniye'de kız kardeşinin sınıfta kalması nedeniyle okul idaresiyle konuşmaya giden bir kişi öğretmeni yumrukladı. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı. Ümraniye’de kız kardeşinin sınıfta kalması nedeniyle okul idaresiyle konuşmak için okula giden İbrahim D., öğretmenler odasında Vedat Kömür ve Orhan Bozkurt ile tartışmaya başladı. "Sen benim babamın arkasından konuşamazsın" diyen saldırgan öğretmenlerden birine yumruk attı. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

  BAKAN TUNÇ AÇIKLAMA YAPTI

  Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, "İstanbul Ümraniye'de 30 Ağustos Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin öğretmenler odasında bir öğretmenimize yapılan fiziki saldırıyla ilgili İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından adli soruşturma başlatılmış, şüpheli gözaltına alınmıştır" açıklamasında bulundu.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow