Son Dakika

SON DAKİKA VAKA SAYISI! Bugünkü vaka sayısı kaç oldu? 22 Eylül vaka sayısı belli oldu mu? Vakalar arttı mı?

A A

22.09.2020 - 18:51 Son Güncelleme:

Birçok insan her akşam koronavirüs vaka tablosu hakkında araştırma yapıyor. Artan vaka sayıları herkesin gündeminde kalmaya devam ediyor. Peki ama bugünkü vaka sayısında ne kadar artış yaşandı. Vatandaşlar 22 Eylül vaka sayısını merak ediyor. İşte 22 Eylül koronavirüs vaka tablosu, bugünkü vaka sayısına yönelik bilgiler!

SON DAKİKA VAKA SAYISI! Bugünkü vaka sayısı kaç oldu? 22 Eylül vaka sayısı belli oldu mu? Vakalar arttı mı?

Birçok vatandaş Eylül ayının gelmesiyle birlikte artan koronavirüs vaka sayısını merak ediyor. Peki ama koronavirüs vaka sayısı bugün arttı mı? Bilim Kurulu üyeleri her gün artan vaka sayılarına dikkat çekiyor. 

Bugünkü vaka sayısı kaç 22 Eylül?

Türkiye'de son 24 saatte 114 bin 311 Kovid-19 testi yapıldı, 1692 kişiye hastalık tanısı konuldu.Son 24 saatte 65 kişi Kovid-19 nedeniyle hayatını kaybetti, ağır hasta sayısı 1522 oldu.

Dünkü vaka sayıları:

Pazartesi gününün verilerine göre 68 kişi hayatını kaybederken bin 743 vaka tespit edildi. Ağır hasta sayısının bin 500'e yaklaştığını ifade eden Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Sağlık çalışanlarımızın özverili çalışmalarının sürdürülebilmesi için onların yükünü azaltmalıyız. Bu ancak tedbirlere uyarak gerçekleşebilir" dedi.