hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  SON DAKİKA VAKA SAYISI! Bugünkü vaka sayısı kaç oldu? 24 Eylül vaka sayısı belli oldu mu? Vakalar arttı mı?

  SON DAKİKA VAKA SAYISI Bugünkü vaka sayısı kaç oldu 24 Eylül vaka sayısı belli oldu mu Vakalar arttı mı
  expand

  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 24 Eylül Perşembe gününe ait koronavirüs vaka tablosunu paylaşacak. Birçok insan her gün koronavirüs vaka tablosunu araştırıyor. Tedirgin olan insanlar vaka sayısının artıp artmadığını merak ediyor. Koronavirüs vaka tablosunda yeni vaka sayısında yaşanan artışlar insanları tedirgin ediyor. Koronavirüs vaka tablosu Sağlık Bakanlığı’nın resmi sitelerinden paylaşılıyor. Peki ama koronavirüs vaka sayısı 24 Eylül’de ne oldu? İşte 24 Eylül Koronavirüs günlük vaka tablosu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Vatandaşlar artan koronavirüs vaka sayılarına karşı tedbirlere uymaya çalışıyor. Peki ama bugünkü vaka sayısında ne kadar artış yaşandı. Vatandaşlar 24 Eylül vaka sayısını merak ediyor. İşte 24 Eylül koronavirüs vaka tablosu, bugünkü vaka sayısına yönelik bilgiler!

  Birçok vatandaş Eylül ayının gelmesiyle birlikte artan koronavirüs vaka sayısını merak ediyor. Peki ama koronavirüs vaka sayısı bugün arttı mı? Bilim Kurulu toplantılarında hep artan vaka sayılarına dikkat çekiliyor. Toplantının ana gündeminde artan vaka sayıları var. 

  Bugünkü vaka sayısı kaç 24 Eylül?

  Son 24 saat içinde 113.317 yeni test yapıldı, 1.721 yeni tanı kondu. 74 kişi hayatını kaybederken 1.241 kişi daha iyileşti. 

  Dünkü vaka sayıları:

  Sağlık Bakanlığı son 24 saatte 72 kişinin korona virüsten hayatını kaybettiğini, toplam can kaybının 7 bin 711'e yükseldiğini açıkladı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow