Suat Kılıç'ın Twitter hesabı hacklendi

Suat Kılıç'ın Twitter hesabı hacklendi

Suat Kılıç'ın Twitter hesabı hacklendi

Eski Spor Bakanı Suat Kılıç, Twitter hesabından AK Parti'den istifa ettiğini duyurdu. Gece saatlerinde art arda atılan 3 tweet ile istifasını duyuran Kılıç'ın Twitter hesabının hacklendiğini yine Kılıç Facebook hesabından duyurdu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

"AK Parti'den üzülerek istifa ettiğimi bildirerek, hizmetime son veriyorum." diye atılan ilk tweetten sonra aynı hesaptan, "Unutmasınlar ki; bu millet, Atatürk'ü nasıl sattı ise, zamanı gelince Tayyip Erdoğan'ı da satacaktır." yazıldı.

Takipçilerini şaşırtan bu tweetler üzerine Twitter'da çok sayıda yorum yapıldı. Sabah saatlerinde gelişmeleri Facebook hesabından aktaran eski Spor Bakanı Suat Kılıç,

"Gece gece canınızı sıkacağım ama maalesef Twitter hesabım sosyal medya korsanları tarafından ele geçirildi. Geceden itibaren yapılan paylaşımları lütfen dikkate almayın. Twitter ile yazışmalar devam sürüyor, ayrıca emniyet siber suçlar birimi de konuyu takip ediyor. Sizi üzen paylaşımlar için yasal haklarımızı kısa süre içinde kullanacağız. İyi geceler, Allah'a emanet olun... " yazdı.