Son Dakika

Süper Loto sonuçları AÇIKLANDI! 27 Eylül Süper Loto ikramiyesi devretti!

A A

28.09.2020 - 08:49 Son Güncelleme:

Süper Loto sonuçları her hafta Pazar günü olduğu gibi bu Pazar günü de yani 27 Eylül’de yapılan çekilişin hemen ardından belli oldu. Hemen belirtelim ki 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye devretti. Merak edenler için sonuçları haberimizde derledik. İşte, 27 Eylül Süper Loto sonuçları…

Süper Loto sonuçları AÇIKLANDI! 27 Eylül Süper Loto ikramiyesi devretti!

27 Eylül Süper Loto sonuçları belli oldu. Sisal tarafından başlatılan yeni dönemle birlikte artık her Pazar günü Milli Piyango tarafından Süper Loto çekilişi yapılıyor. En çok merak edilip araştırılanlar arasında ise büyük ikramiyenin hangi rakamlara gittiği sorusu var. Peki, Süper Loto büyük ikramiyesi hangi talihli rakamlara gitti? İşte, 27 Eylül Süper Loto sonuçları…

27 Eylül Süper Loto çekilişi her hafta Pazar günü olduğu gibi geçtiğimiz Pazar günü yani dün saat 21.30’'da başladı. Milli Piyango’nun YouTube kanalı ve millipiyangoonline.com’dan yayınlanan çekilişin ardından sonuçlar da belli oldu.

Süper Loto sonuçları 27 Eylül: 5 - 7 - 8 - 35 - 37 - 44

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler. Haftada 3 gün kazanma şansın var! Süper Loto haftada 3 gün: Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 60 numara içinden 6 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tane bilirsen kazanan sen olursun! 6 bilen Süper Loto büyük ikramiyesini kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.