hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  TOGG açılımı nedir? Togg ne demek? TOGG ne anlama geliyor?

  TOGG açılımı nedir Togg ne demek TOGG ne anlama geliyor
  expand

  Yerli otomobil TOGG'un 'T10X' isimli SUV modelinin başlangıç fiyatı 953 bin TL olarak açıklandı. Zincirlikuyu'da bir AVM'de de sergilenen modeli görmek için gelenler, fiyatını değerlendirdi. Peki ama TOGG nedir? TOGG ne anlama geliyor? TOGG açılımı...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  TOGG açılımı merak ediliyor... Yerli ve milli elektrikli otomobil TOGG'un 'T10X' ismi verilen C Segmenti SUV modelinin fiyatı açıklandı.
   
   Başlangıç fiyatı 953 bin lira olarak belirlenen aracın fiyatı; donanım, menzil ve opsiyonel ilaveler ile birlikte 1 milyon 215 bin TL arasında değişiyor. Araç, iki farklı donanım ve iki batarya seçeneğiyle kullanıcılarına sunulacak. Fiyatı şirket tarafından açıklanan 'T10X' modeli Zincirlikuyu'da bulunan bir AVM'nin içindeki tanıtım standında da sergileniyor. İncelemeye gelenler SUV araç için belirlenen fiyatı değerlendirdi.
   
  TOGG açılımı nedir?

  Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu veya kısaca Togg, Türkiye merkezli bir otomobil üretici şirkettir. Şirket, fikrî mülkiyet haklarına sahip olduğu ilk otomobilini 29 Ekim 2022 seri üretime hazır hâle geldi. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow