hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  TOKİ Tuzla isim listesi! TOKİ Tuzla kabul edilenler listesi! Toki Tuzla yedek listesi! Toki başvurusu kabul edilenler ne demek?

  TOKİ Tuzla isim listesi TOKİ Tuzla kabul edilenler listesi Toki Tuzla yedek listesi Toki başvurusu kabul edilenler ne demek
  expand

  Toki çekiliş numaramı nasıl öğrenebilirim? sorusu gündemde... TOKİ Tuzla kabul edilenler listesi belli oldu. Peki ama TOKİ tuzla kabul edilenler listesi nedir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  TOKİ Tuzla kuraya hak kazananlar listesi yayınlandı. Asil olarak hak sahibi oldunuz, kura sonucunuz bulunamadı gibi bilgiler ile karşılaşılıyor. Peki ama TOKİ asil liste yayınlandı mı?

  TOKİ Tuzla kura sonuçları

  TOKİ İstanbul Tuzla için kura çekimi Tuzla Belediyesi'nde; Çatalca kurası Silivri Alibey Spor Salonu'nda; Arnavutköy, Başakşehir, Esenler ilçeleri kura çekimi ise Bağcılar Olimpik Spor Merkezi Salonu'nda noter huzurunda gerçekleşecek.TOKİ kura çekimi canlı yayını www.toki.tv adresinde veya resmi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın resmi YouTube kanalından canlı olarak yayınlandı. Noter huzurunda gerçekleştirilen TOKİ Tuzla kura çekilişi TOKİ'nin resmi sosyal medya hesapları üzerinden de takip edildi.

  TOKİ Tuzla kura sonuçları e- Devlet sorgulama ekranı üzerinden T.C. kimlik numarası ile kazanan isim listesi sorgulaması yapılıyor.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow