TOKİ Tuzla kura sonuçları sorgulama e-devlet... TOKİ TUZLA KURA SONUCU 2023!

TOKİ Tuzla kura sonuçları sorgulama e-devlet... TOKİ TUZLA KURA SONUCU 2023!

TOKİ Tuzla kura sonuçları sorgulama e-devlet... TOKİ TUZLA KURA SONUCU 2023!

TOKİ Tuzla KURA kura çekilişi 29 Mart'ta sona erdi. Yaklaşık 2 hafta boyunca devam eden çekilişte hak sahipleri birer birer belirlendi. Son gün asil hak sahiplerinin yanı sıra yedekler de tespit edildi. İşte TOKİ Tuzla kura sonuçları sorgulama e-devlet sayfası...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

TOKİ İstanbul kuraları için başvurularını tamamlayan binlerce adayın beklediği açıklama Bakan Murat Kurum’dan geldi. Sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Bakan Kurum Tuzla, Çatalca, Silivri Selimpaşa, Arnavutköy, Başakşehir ve Esenler TOKİ kura tarihlerini açıkladı.

TOKİ İSTANBUL TUZLA KURA ÇEKİMİ SONA ERDİ

20 bin 920 hak sahibinin belirlendiği İstanbul Tuzla TOKİ kura çekimi 16-29 Mart 2023 tarihleri arasında yapıldı. Kura çekilişi TOKİ’nin Youtube sayfasından canlı olarak izlendi. Çekilişler 16 Mart 2023 tarihinde saat 10.00’da başladı, 29 Mart'a kadar sürdü. 

İSTANBUL TUZLA TOKİ KURA SONUÇLARI SORGULAMA

250 Bin sosyal konut kampanyası kapsamında İstanbul Tuzla İlçesi 20.920 Adet Konut Projesi hak sahibi belirleme kurası noter huzurunda çekilmiştir. Kura sonucu e-Devlet üzerinden ''Talep Toplama Projeleri için Hak Sahipliği Kura Sonucu Sorgulama'' alanından kontrol edilebilmektedir. 

E-DEVLET TOKİ SONUCU SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ...

TUZLA TOKİ BAŞVURU ÜCRETİ İADESİ NE ZAMAN YAPILACAK?

Haber devam ediyor
Haberin devamı

"Başvuru dönemi içinde" başvuru bedelini alarak başvurusunu iptal edebilir. Daha sonra asil hak sahibi olmayanların başvuru bedelleri kuradan sonra 5 işgünü sonra iade edilecek. Başvurusu iptal edilenler de kurayı beklemeden başvuru bedelini iade alabilecekler.

22 MART 2023 ÇEKİMİ

22 Mart'ta gerçekleştirilen çekilişte hem genç hem de diğer kategorilerinde çekilişler yapıldı. Kazananlar canlı yayında belirlendi.

21 MART 2023 TOKİ KURA ÇEKİMİ

21 Mart'ta gerçekleştirilen çekilişte genç kategorisinde hak sahipleri belirlendi. Talihliler canlı yayında tespit edildi.

20 MART 2023 PAZARTESİ ÇEKİLİŞİ

Pazartesi günü gerçekleştirilen çekilişlerde genç kategorisine geçildi. Talihli numaralar canlı yayında birer birer belirlendi.

19 MART 2023 PAZAR ÇEKİLİŞİ

Pazar günü gerçekleştirilen çekilişte yine talihli numaralar belirlendi ve kazanan adayların bir kısmı daha ortaya çıkmış oldu.

18 MART 2023 CUMARTESİ ÇEKİLİŞİ

Cumartesi günü gerçekleştirilen çekilişte kazanan isimlerin tespit edildiği canlı yayın şu şekilde...

16 MART 2023 PERŞEMBE ÇEKİLİŞİ

16 Mart 2023 Perşembe günü Tuzla TOKİ kuralarında engelli ve emekli kategorilerinde çekilişler gerçekleştirildi ve bazı hak sahipleri belirlendi. Canlı yayın yaklaşık 6 saat sürdü.

TOKİ YOUTUBE SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ...

TOKİ ÇATALCA, SİLİVRİ, ARNAVUTKÖY, BAŞAKŞEHİR, ESENLER KURA ÇEKİLİŞİ NE ZAMAN?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Bakan Kurum’un sosyal medya hesabından paylaştığı bilgilere göre Çatalca için 30 Mart’ta, Silivri Selimpaşa için 30 Mart’ta ve Arnavutköy, Esenler, Başakşehir içinse 1-19 Nisan tarihleri arasında kura çekimi yapılacak.

TOKİ Tuzla kura sonuçları sorgulama e-devlet... TOKİ TUZLA KURA SONUCU 2023

 

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber