hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  TOKİ'den 32 ilde 169 konut satışı! TOKİ açık artırma konut satışı ne zaman, hangi illerde?

  TOKİden 32 ilde 169 konut satışı TOKİ açık artırma konut satışı ne zaman, hangi illerde
  expand

  Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı bünyesindeki Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), ev ve iş yeri sahibi olmak isteyenler için 32 ilde 169 konutu satışa çıkarıyor. Açık artırma yöntemiyle gerçekleşecek olan bu satışla ilgili detaylar araştırılıyor. Peki, TOKİ 32 ilde 169 konut satışı kurası ne zaman, hangi tarihte? İşte detaylar.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  TOKİ, 32 ilde toplam 169 konut ve 28 ilde 192 iş yerini, belirtilen tarihlerde açık artırma yöntemiyle satışa sunacak. TOKİ'den ev sahibi olmak isteyen süreç hakkında tarih sorgulaması yapıyor. Satışa sınulan evler yüzde 25 peşinat, 72 ay vade imkanı ile sunulacak.

  TOKİ 2023 AÇIK ARTIRMA NE ZAMAN?

  Ev sahibi olmak isteyenleri ilgilendiren bu önemli satış, 13-14 Aralık günlerinde gerçekleşecek. Konutlar için 13 Aralık Çarşamba, iş yerleri için 14 Aralık Perşembe günü yapılacak açık artırmalar, Ankara The Green Park Hotel ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası'nda gerçekleştirilecek. Ayrıca "www.emlakmuzayede.com.tr" internet adresinden de teklif verilebilecek. Açık artırmaya internet katılımı için kayıtlar, 12 Aralık Salı günü saat 10.30'a kadar alınacak. Açık artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri ise Türkiye Halk Bankası ve Ziraat Bankası tarafından yürütülecek. Ayrıntılı bilgiye "www.toki.gov.tr" ile "www.emlakmuzayede.com.tr" internet adreslerinden ve "444 86 54" numaralı telefondan ulaşılabilecek.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  TOKİ AÇIK ARTIRMA DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN!

  TOKİ AÇIK ARTIRMA KONUT SATIŞI HANGİ İLLERDE?

  TOKİ'den alınan bilgiye göre, alıcılar, Adana, Ağrı, Ankara, Aydın, Balıkesir, Batman, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gümüşhane, İstanbul, İzmir, Kars, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Muş, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Tokat, Tunceli, Van, Yozgat ve Zonguldak'ta satışa sunulan konutlara yüzde 25 peşinat, 72 ay vadeyle sahip olabilecek.

  Afyonkarahisar, Ağrı, Ankara, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bursa, Çorum, Denizli, Elazığ, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, Hatay, İzmir, Kars, Kastamonu, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Niğde, Ordu, Sakarya, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Trabzon'da satışa sunulan iş yerleri ise yüzde 25 peşinat, 48 ay vadeyle alınabilecek.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow