hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Tuzla seçim sonuçları, kim önde? İstanbul Tuzla Seçim Sonuçları 2024 - İstanbul Tuzla Kim Kazandı? Tuzla hangi parti kaç oy oranı aldı?

  Tuzla seçim sonuçları, kim önde İstanbul Tuzla Seçim Sonuçları 2024 - İstanbul Tuzla Kim Kazandı Tuzla hangi parti kaç oy oranı aldı
  expand
  KAYNAKCnnturk.com

  İstanbul Tuzla Seçim Sonuçları CNN TÜRK'te! Seçim yasaklarının sona ermesinin ardından il il, ilçe ilçe oy oranları ve 31 Mart 2024 yerel seçim sonuçları canlı olarak CNN TÜRK seçim 2024 sayfası üzerinden takip edilebilecek. Aynı zamanda illerin ve ilçelerin geçmişe ait seçim sonuçları da yine Seçim 2024 sayfasında olacak. İstanbul Tuzla seçim sonucu anlık olarak cnnturk.com’da olacak. İşte İstanbul Tuzla 2024 seçim sonuçları canlı takip linki ve anlık sonuçlar ile ilgili detaylar…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yerel seçimler kapsamında, İstanbul Tuzla ilçesine ait 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşen seçim sonuçlarına ilişkin anlık veriler CNN TÜRK’te yerini alacak. Seçim sonuçları içerisinde adayların ve partilerin aldıkları oy oranları, açılan sandık yüzdeleri, geçerli ve geçersiz oy sayıları yine aynı sayfada olacak.

  İstanbul Tuzla seçim sonuçları 2024

  Tüm şehirlerde ve ilçelerde yerel seçim sonuçlarını incelemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz:

  İstanbul Tuzla seçim sonuçları için tıklayınız…

  İstanbul Tuzla ilçesi dahil olmak üzere, 31 Mart 2024 tarihinde yapılan yerel seçimlerin sonuçları hakkında daha fazla bilgi ve detay için CNN TÜRK seçim 2024 sayfasını takip edebilirsiniz. Seçim yasakları saat 21.00 itibariyle sona erecek ve tüm bilgiler anlık olarak paylaşılacak. Öte yandan 31 Mart’ta gün boyu CNN TÜRK ekranlarında seçimlere ilişkin canlı yayınlar gerçekleştirilecek.

  İL İL SEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ…

  TUZLA BELEDİYE BAŞKANI ADAYLARI

  AK Parti

  Şadi Yazıcı   
         

  CHP

  Eren Ali Bingöl  


  İYİ Parti

  Taha Orhun Ertürkmen  

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow


  Yeniden Refah

  İbrahim Gökay


  Zafer Partisi

  Akın Gürkan      


  Saadet

  Necati Tosun     


  Memleket

  Sait Terzi            


  HÜDA PAR

  Resul Alınmış     


  DEVA Partisi

  Ceylan Yalçın     

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow