hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Valilik açıkladı: İstanbul'daki hastane yangınında vefat

  Valilik açıkladı: İstanbuldaki hastane yangınında vefat
  expand
  KAYNAK DHA

  İstanbul Valiliği "Sultan Abdülhamit Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çıkan yangında toplam 109 hastamız tedbir amacıyla civardaki hastanelere nakledilmiştir. Bu esnada ağır durumda olan bir yoğun bakım hastamız maalesef vefat etmiştir." açıklaması yaptı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yangın saat 02.30 sıralarında Sultan Abdulhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin 6. katında bulunan ameliyathane bölümünde henüz bilinmeyen bir nedenle çıktı. Hastaneden dumanların yükseldiğini fark eden görevliler durumu itfaiye ekiplerine bildirdi.

  Haber verilmesi üzerine hastaneye çevre ilçelerden çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. İtfaiye Ekipleri yangına müdahale ederken hastanede tedavi gören hastalar hastanenin bahçesine çıkarıldı. Burada ambulanslara alınan hastalar, çevrede bulunan diğer hastanelere sevk edildi.

  Valilik bir hasanın vefat ettiğini açıkladı:

  "Sultan Abdülhamit Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çıkan yangında toplam 109 hastamız tedbir amacıyla civardaki hastanelere nakledilmiştir. Bu esnada ağır durumda olan bir yoğun bakım hastamız maalesef vefat etmiştir."

  PENDİK'TE OTEL YANGINI

  Öte yandan İstanbul Pendik'te bir otelde çıkan yangında da ölüm ve yaralanma hadiseleri olduğu bilgisi geldi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow