Veysel Eroğlu: "Fetullah Hocaefendiye de dua ediyoruz"

Veysel Eroğlu: "Fetullah Hocaefendiye de dua ediyoruz"

Fetullah Gülen'in bedduasını değerlendiren Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Biz dua ediyoruz. Herkese dua ediyoruz. Hocaefendi'ye de dua ediyoruz" dedi.

Afyonkarahisar'da yapımı yeni tamamlanan Budan Termal Otel'de düzenlenen "İl Yatırımları Değerlendirme Toplantısı"na katılan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'na Fetullah Gülen'in beddua görüntüleri soruldu. Eroğlu, "Biz dua ediyoruz. Herkese dua ediyoruz. Hocaefendi'ye de dua ediyoruz" dedi.


Yeni kabine


Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Bakan Veysel Eroğlu, kabine değişikliğinin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın tasarrufu olduğunu belirtti. Bakan Eroğlu, "Hepsi çok değerli, çok kıymetli arkadaşlar. Hepsini tanıyoruz. Son derece kabiliyetli arkadaşlar. Hayırlı, uğurlu olsun. Hep beraber çalışmaya devam edeceğiz. Yola devam. Birlik, beraberlik, kardeşlikle Türkiye'ye çok güzel hizmetlerimiz devam edecek" dedi.


Bir soru üzerine bakanların istifasına yol açan yolsuzluk operasyonunun "dış kaynaklı" olduğunu söyleyen Bakan Eroğlu, "Türkiye artık çok olmaya başladı.' 'Türkiye çok ileri gitmeye başladı' diyenlerin Türkiye'nin önünü kapatmak için operasyon gerçekleştirdi" dedi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS