hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yerel seçimlere 36 gün kaldı... Erdoğan: CHP işi gücü bıraktı kavga ediyor

  KAYNAKCnnturk.com

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sakarya'nın Demokrasi Meydanı'nda vatandaşlara hitap etti. Erdoğan konuşmasında; 'Muhalefet öyle bir halde ki dünya yansa umurlarında değil. Türkiye’nin ikinci büyük partisi saç saça baş başa kavga ediyor.' dedi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle;

  Bu gece idrak edeceğimiz Berat gecenizi tebrik ediyorum. Başta Gazze’deki kardeşlerimiz olmak üzere mazlumların Allah yardımcısı olsun diye dua ediyorum.

  Mayıs seçimleri bir dönüm noktasıdır. Millet olarak geriye baktığımızda nasıl bir badire atlattığımızı daha iyi anlıyoruz. Karşımızdaki ittifakın bugünkü durumunu gördükçe Türkiye'nin ve Türk milletinin verilmiş sadakası varmış diyoruz.

  Sakarya yine destan yazdı. Yüzde 65 ile destek olan Sakaryalı kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum. Sakarya inşallah 31 Mart’ta çok daha güçlü şekilde yanımızda olacaktır. Şu anda meydanda 60 bin kişi var.

  Sakarya geleceğimize güvenle bakmamızın da teminatıdır. Milli mücadelede olduğu gibi 15 Temmuzda da hainlere geçit vermeyen şehir Türkiye Yüzyılı’nın parlayan şehridir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yerel seçimlere 36 gün kaldı... Erdoğan: CHP işi gücü bıraktı kavga ediyor

  Muhalefetin oyunlarına hiç gelmedi. Türkiye’nin ikinci büyük partisi saç saça baş başa kavga ediyor. Yaptıkları kongredeki şaibeler, aday belirlemede vahim iddialar duyduk. Muhalefet öyle bir halde ki dünya yansa umurlarında değil. Kendi şahsi çıkarlarından başka hiçbir şeyi gözleri görmüyor. Cumhurbaşkanı yardımcısı diye şehir şehir dolaştırdıkları isimlerin yarın ne olacakları belli değil.

  Artık içerde terör örgütleri kalmadı. Hepsi de terk ettiler. Sınır ötesi harekatlarla senaryoyu yırtıp attık. İHA’larla SİHA’larla Akıncılarla bunları yok ettik. Mağaralarda yok ettik. Şimdi en son olarak KAAN’ı çıkardık. KAAN’la gökyüzü ile buluştuk. Nerede bir terörist varsa buluyoruz başını eziyoruz. Türkiye için güçlü olmak mecburiyettir. Bizi düşmanlarımıza karşı koruyacak olan kendi imkan ve kabiliyetlerimizdir.

  BM işlevini yapmıyor. Batılı güçler İsrail'e destek veriyor. Tam 140 gündür İsrail'in işlediği insanlık suçlarını sadece seyrediyorlar. Öyle ki BM Güvenlik Konseyi, İsrail'e acil ateşkes çağrısı yapmıyor, yapamıyor. BM, İsrail’e acil ateşkes çağrısı yapmıyor, yapamıyor. Bizim başımıza da felaket gelse bundan farklı olmayacaktır. Terörle mücadelede ihtiyacımız olan silahları vermediler. Biz tabancamızı yapmaya başladık şimdi onlar bizden istiyor. KAAN’a, Akıncı’ya çeşit çeşit füze sistemlerine sahip olmak beka meselesidir. 

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow