hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  YKS geç başvuru günü ne zaman? ÖSYM 2022 YKS geç başvuru ücreti ne kadar?

  YKS geç başvuru günü ne zaman ÖSYM 2022 YKS geç başvuru ücreti ne kadar
  expand

  YKS normal başvuru süresi geçtiğimiz günlerde geride kaldı. Sınava katılmak isteyen adaylar için son şans ise geç başvuru günü olacak. Henüz başvurularını tamamlayamayanlar ÖSYM’nin belirlediği günde başvurularını yapabilecekler. Peki, YKS 2022 geç başvuru günü ne kadar, başvuru ücreti ne kadar?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi 2022 YKS başvuruları ile ilgili detayları paylaşmıştı. Kısa süre önce normal başvuru sürelerinin tamamlanmasıyla birlikte de başvurularını yetiştiremeyen adaylar geç başvuru gününü beklemeye başladılar. İşte geç başvurularla ilgili bilgiler…

  YKS 2022 GEÇ BAŞVURU GÜNÜ NE ZAMAN?

  ÖSYM’nin AİS sayfası üzerinden paylaştığı bilgilere göre YKS oturumları için geç başvurular 16-17 Mart 2022 tarihlerinde alınacak. 16 Mart 2022 günü saat 10:00’da başlayacak başvurular 17 Mart 2022 günü saat 23:59’da sona erecek. Adaylar başvurularını ÖSYM’nin AİS sayfası üzerinden yapabilecekler.

  ÖSYM AİS İÇİN TIKLAYINIZ…

  YKS GEÇ BAŞVURU ÜCRETİ NE KADAR?

  Adaylar geç başvuruda her oturum için 172.50 TL ödeme yapacaklar. Ödemeler ÖSYM’nin kartlı ödeme sistemi olan “odeme.osym.gov.tr” adresinden yapılabilecek.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow