hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hangisi gerçek Putin? Ukrayna İçişleri Bakanlığı'ndan çarpıcı iddia

  Rus lider Vladimir Putin dublör mü kullanıyor? Çarpıcı iddia Ukrayna İçişleri Bakanı Danışmanı Gerashchenko'dan geldi. Putin'in Mariupol ziyaretinden servis edilen fotoğrafları paylaşan Gerashchenko, görüntülerdeki kişinin Putin'in dublörü olduğunu ileri sürdü.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Farklı tarihlerdeki 3 fotoğrafını paylaştı, çarpıcı bir iddiada bulundu. Ukrayna İçişleri Bakanı Danışmanı, Putin'in dublör kullandığını öne sürdü.

  Rusya ile Ukrayna arasında bir yılı aşkın bir süredir devam eden savaşta dikkat çekici bir gelişme geçen hafta yaşandı. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, savaşın başladığı günden beri çatışmaların en sert olduğu Mariupol bölgesine yoğun güvenlik önlemleri altında ilk kez gitti. Burada yerel yönetimle ve bölge halkıyla temaslarda bulunan Putin'in fotoğrafları ve videoları ise yeni bir tartışma başlattı.

  Hangisi gerçek Putin Ukrayna İçişleri Bakanlığından çarpıcı iddia

  Burada yerel yönetimle ve bölge halkıyla temaslarda bulunan Putin'in fotoğrafları ve videoları ise yeni bir tartışma başlattı. Ukrayna İçişleri Bakanı Danışmanı Anton Gerashchenko, sosyal medya hesabı üzerinden Putin'in bazı fotoğraflarını yayınlayarak dikkat çekici bir iddiayı ortaya attı. Gerashchenko, Putin'in Mariupol'e bizzat gitmediğini aksine bazı dublörlerini bölgeye gönderdiğini öne sürdü.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Hangisi gerçek Putin Ukrayna İçişleri Bakanlığından çarpıcı iddia

  Bu yılın başlarında Ukrayna Askeri İstihbarat Başkanı Kirilo Budanov, Putin'in benzerlerini kullanmasının bir suikast girişimi riskini azalttığını iddia etmiş, Putin'in en az üç benzerini kullandığını öne sürmüştü.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow