Harry ve Meghan’dan ilk fragman

Harry ve Meghan’dan ilk fragman

İngiltere'de kraliyet ailesi ırkçılık skandalıyla çalkalanırken, Prens Harry ve eşi Meghan Markle'ın özel hayatlarını konu alan belgesele ait ilk fragman yayınlandı. Belgeselde çiftin neler anlatacağı büyük merak konusu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

2020'de kraliyet ailesinden ayrılan Prens Harry ve eşi Meghan Markle hakkında yayınlanacak belgeselin ilk fragmanı çıktı. Belgesel, Netflix tarafından yapıldı. Yayınlanan fragmanda, çiftin önemli anlarına ait siyah beyaz fotoğraflar konuldu. İkilinin çocukluk ve sonraki yıllarına ait kareleri paylaşıldı.

Çift, Netlfix ile 100 milyon dolarlık bir anlaşma yapmıştı. Belgesel dizisi, 8 Aralık'ta yayınlanacak. Daha önce yayınlanması planlanan belgesel, Kraliçe Elizabeth'in ölümü nedeniyle ertelenmişti.

Belgeselin yönetmenliğini Oscar ödüllü Liz Garbus üstlendi. Markle'ın daha önce The Cut sitesine verdiği röportaja göre, "Harry ve Meghan" adını alan belgesel serisi, çiftin ilişkisine odaklanacak. Çekileceğinin açıklanmasından bu yana belgesel çok sayıda tartışmaya neden oldu. Çiftin alacağı ücret eleştirilerin odağına otururken, belgeselin yönetmeni de süreç içerisinde değişti.

Prens Harry, anılarını anlattığı Yedek kitabını da Ocak 2023'te yayınlayacak.

Datça'da 27 kaçak göçmen kurtarıldı

Datça'da 27 kaçak göçmen kurtarıldı