Kate Middleton hamile mi?

Kate Middleton hamile mi?

İngiltere tahtının 2 numaralı varisi Prens William'ın eşi Kate Middleton'ın dördüncü kez hamile olduğu iddia edildi. Kraliyetten iddiayla ilgili bir açıklama gelmedi. 36 yaşındaki Middleton 23 Nisan'da da 3. çocuğu Prens Louis'i dünyaya getirmişti.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kraliyet ailesi 2 ay önce yeni bebek sevinci yaşamış, Prens William ile Cambridge Düşesi Kate Middleton'ın üçüncü çocukları dünyaya gelmişti. İddiaya göre, bu sevinç kısa süre sonra tekrarlanabilir. Amerikan "Lıfe and Style" dergisi Kate Middleton'ın 2 aylık hamile olduğunu öne sürdü. Gazete iddiasını düşesin yakın bir arkadaşından aldığı bilgiye dayandırdı.

İngiliz Kraliyet Ailesi'nin bu fotoğrafları ilk kez yayınlandı

Dergideki kaynağa göre Kate Middleton ailesini tamamlamak için hep dört çocuk hayali kuruyordu. İki kız, iki erkek çocuk isteyen Düşes, kendisi kardeşleriyle çok yakın olduğundan çocuklarının da iyi bağlar kurabilmesi için aralarındaki yaş farkının çok fazla olmasından yana değil. Haberde Middleton'ın yakın çevresinden alınan bilgilerle hamilelik iddiası desteklenmeye çalışıldı. Dergiye göre, Middleton tekrar bol giysiler giymeye başladı ve her hamileliğinde yoğun sabah bulantıları yaşadığı için bu sorunu engellemek adına kullandığı lavantalı kurabiyeleri yanından hiç eksik etmiyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kraliyet ailesinden iddialarla ilgili henüz bir açıklama yok. Eğer dördüncü çocuk iddiaları doğruysa, doğacak çocuk dedesi Prens Charles, babası ve üç büyük kardeşinin ardından İngiltere tahtının altıncı varisi olacak.