hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  "Melania Trump First Lady olmak istemiyor"

  CNN International, eski Amerikan Başkanı Donald Trump'ın eşi Melania Trump'ın yeniden First Lady olmak istemediğini öne sürdü. Melania Trump'a yakın isimlere dayandırıldan habere göre ABD'nin eski First Lady'si Beyaz Saray'a dönmemekte kararlı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  "Melania Trump siyasete karışmak ya da Beyaz Saray'a geri dönmek istemiyor." Bu iddia, CNN International'a ait.

  Eski Amerikan Başkanı Donald Trump'ın eşi Melania Trump, Ocak'ta Washington'dan ayrıldığından beri halka açık etkinliklere katılmıyor. Yaz boyunca yalnızca bir kere görüntülenen eski First Lady'nin, bilerek kameralardan uzak durduğu öne sürüldü.

  Melania Trump'a yakın isimler CNN International'a konuştu. Trump için Beyaz Saray'ın "Bir fasıl" olduğunu ve "bu faslın artık kapandığını" söyledi.

  Öte yandan 2024 seçimlerinde adaylık mesajı veren Donald Trump, görevi bırakmasından bu yana katıldığı etkinliklerde ve yaptığı konuşmalarda eşinin adını sık sık andı.

  Eski Amerikan Başkanı bir konuşmasında destekçilerine "Melania'nın size selamı var, en az benim kadar o da sizleri seviyor" dedi. Kalabalık bu sözleri alkış ve tezahurat ile cevapladı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Melania Trump, New York'tan Donald Trump'ın Florida'daki Mar-a-Lago kulübüne taşındı.

  Oğlu Barron Trump bölgedeki bir özel okula yazıldı. Eski First Lady'nin de tam zamanlı olarak kulüpte yaşaması bekleniyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow