Netanyahu'nun dansı sosyal medyada tepki gördü

Video: Netanyahu'nun dansı sosyal medyada tepki gördü
<a class="in-news-link" href="/israil" target="_blank" title="İsrail haberleri">İsrail</a> Başbakanı Binyamin <a class="in-news-link" href="/netanyahu" target="_blank" title="Netanyahu haberleri">Netanyahu</a> "tavuk dansı" yapmaya devam ediyor. <a class="in-news-link" href="/eurovision" target="_blank" title="Eurovision haberleri">Eurovision</a>'u kazanan İsrailli şarkıcı <a class="in-news-link" href="/netta" target="_blank" title="Netta haberleri">Netta</a>'yı ağırlayan Netanyahu, yarışmanın sonuçlanmasından beri birçok kez dansı yaparken görüntülenmişti. Netta'yla kameralar karşısına geçen Netanyahu birinci gelen şarkının <a class="in-news-link" href="/unlu" target="_blank" title="ünlü haberleri">ünlü</a> tavuk dansını bir kez daha yaptı.

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu "tavuk dansı" yapmaya devam ediyor. Eurovision'u kazanan İsrailli şarkıcı Netta'yı ağırlayan Netanyahu, yarışmanın sonuçlanmasından beri birçok kez dansı yaparken görüntülenmişti. Netta'yla kameralar karşısına geçen Netanyahu birinci gelen şarkının ünlü tavuk dansını bir kez daha yaptı.

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun Eurovision sevinci devam ediyor. Netanyahu geçtiğimiz cumartesi Eurovision şarkı yarışmasını kazanan İsrailli şarkıcı Netta'yı ağırladı. Birincilikten çok memnun olan İsrail Başbakanı, şarkıcı Netta ile kameraların karşısına geçerek şarkıyla özdeşleşen tavuk dansını yaptı.

Netanyahu'nun sevinci Twitter'a da yansıdı. Twitter hesabından Netta'yı etiketleyip İsrail bayrağı ve tavuk emojisi eşliğinde tavuk dansı performansını paylaştı. Netanyahu'nun dansı sosyal medyada tepki gördü. Çoğu kullanıcı Gazze'de yaşanan olaylardan dolayı sorumlu tuttukları Netanyahu'ya ağır eleştiriler getirdi.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS