hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Ortadoğu'nun barış 'meleği'

  { title }

  SONRAKİ VİDEO

  Dünyaca ünlü tasarımcı Tommy Hilfiger, Victoria's Secret mankeni Gigi Hadid'in ABD ve Ortadoğu arasındaki ilişkileri geliştirerek barışa hizmet edebileceğini söyledi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Dünyaca ünlü moda tasarımcı Tommy Hilfiger, Vogue Arabia'nın ilk sayısında kapak yıldızı olan Victoria's Secret mankeni Gigi Hadid'in ABD ve Ortadoğu arasındaki ilişkileri geliştirerek barışa hizmet edebileceğini söyledi.

  Gigi Hadid'in Vogue kapağında yer almasıyla ilgili gelen bir soruyu yanıtlayan Hilfiger, 21 yaşındaki mankenin ABD ile Ortadoğu arasında köprüler kurabileceğini söyledi.  Hilfiger, Hadid'in iki taraf arasındaki sevgiyi arttırabilecek bir figür olduğunu belirtti. Filistin asıllı güzelin, kültürlerarası bir kanal yaratabileceğini belirten ünlü modacı, Hadid'in 'Ortadoğu'da gizli bir barış silahı' olarak kullanılabileceğini belirtti.

  Hilfiger, ünlü mankenin ince bir tülle poz verdiği tartışma yaratan dergi kapağıyla ilgili yorumlarda da bulundu. Ünlü modacı dergi kapağını 'güzel' ve 'inanılmaz' bulduğunu belirtti.

  Gigi Hadid ve Hilfiger, Tommy Hilfiger markasının 2016 sonbahar sezonu için TommyXGigi isimli bir koleksiyon tasarlamıştı.

   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow