Son Dakika: "Kirli milyarder" onu da istedi | Video

Video: Son Dakika: "Kirli milyarder" onu da istedi | Video

"Kirli milyarder" olarak anılan ve tutulduğu hapishanede intihar ederek ölen milyarder Jeffrey Epsteın'in, amerika'nın magazin figürlerinden Parıs Hılton'ı da geçmişte fuhuş ağına katmaya çalıştığı ortaya çıktı.

Siyasetçilerden, sporculara, oyunculardan, kraliyet ailesi üyelerine kadar pek çok kişinin adı, farklı nedenlerle de olsa bu skandalla anılmıştı. O isimlerin arasına, Amerikalı magazin figürü Parıs Hılton da eklendi.

Fuhuş ağı yönettiği ortaya çıkan ve hapishanede intihar eden pedofili milyarder Jeffrey Epsteın'in ortağı, "Gizleyn meksvel" isimli kadının, henüz 19 yaşındayken, Parıs Hılton'la tanıştığı, genç kadını, fuhuş ağına katılması için ikna etmeye çalıştığı iddia edildi.

O iddialar, "Meksvel"in arkadaşı ve İngiliz Gazeteci Christopher Mason'ın  hazırladığı, yeni belgesele dayandırıldı. Belgeselde Epstein ve Meksvel'in yürüttüğü düzenle ilgili, bir dizi çarpıcı gündemde geldi.

Belgesele göre, “madam” lakaplı "Meksvel", ABD sosyetesinin ünlü ismi Paris Hilton’ ile 2000 yılında bir partide tanışıyor. O dönem 19 yaşında olan Paris Hilton’u ilk gördüğünde, “Aman tanrım bu da kim? Jeffrey için muhteşem biri olabilir. Beni onunla tanıştırın” diyor.

Meksvel'in, Epstein’ın ağına katılması için, bulduğu genç kızları milyarder finansçıyla yemeğe çıkardığı biliniyor. Ancak, Paris Hilton ile Epstein arasında iletişim kurup kurmadığı ise henüz bilinmiyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS