hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Sosyal medya AVM'deki bu halayı konuşuyor

  { title }

  SONRAKİ VİDEO

  KAYNAK DHA

  Irak'ın Süleymaniye kentindeki AVM'de ünlü film karakterlerinin kostümlerini giyen dansçıların Kürtçe şarkılar eşliğinde halay çektiği etkinlik, sosyal medyada büyük ilgi gördü.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Irak'ın Süleymaniye kentindeki AVM'de ünlü film karakterlerinin kostümlerini giyen dansçıların Kürtçe şarkılar eşliğinde halay çektiği etkinlik ilgi gördü. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde, süper kahraman "Batman'in kostümününde yer alması nedeniyle etkinliğin Batman'da düzenlendiği sanıldı.

  Sosyal medya AVMdeki bu halayı konuşuyor

  Irak Bölgesel Kürt Yönetimi'ne bağlı Süleymaniye kentindeki AVM'de Batman, Spider Man,Jurassic World filminden Dinozor ve T-Rex ile Yıldız Savaşları'ndan 3CPO, Raptor, Stormtrooper ve Darth Vader gibi ünlü animasyon film karakterlerinin kostümlerini giyen dansçıların katılımıyla etkinlik düzenlendi. Dansçı grubu, giydikleri animasyon film karakterlerinin kostümleriyle Kürtçe şarkılar eşliğinde halay çekti. Dansçıların değişik figürler sergilediği etkinliği, AVM'ye gelenler ilgiyle izledi. Sosyal medya hesaplarına da yüklenen dansçıların videosu gündem oldu. Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı, dev dinozor kostümlü dansçıların figürlerinin de yer aldığı videoyu beğenip paylaştı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bazı sosyal medya kullanıcılarının, film karakteri süper kahraman "Batman'ın da yer aldığı etkinliğin Batman'da düzenlendiği sandığı videoya yapılan ilginç yorumlar dikkat çekti.

  AVM yöneticileri, beğenilen film karakterli halay konseptini, perşembe ve cuma günleri ziyaretçilere yönelik düzenlemeyi sürdüreceklerini söyledi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow