hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Terminatör’den 2024 seçimi tahmini

  { title }

  SONRAKİ VİDEO

  Dünyaca ünlü Aktör ve Siyasetçi Arnold Schwarzenegger, CNN International'a konuştu. Terminatör rolüyle sinema tarihine geçen isim, eski Amerikan Başkanı Donald Trump'ın aday olması durumunda 2024 seçimini kaybedeceğini söyledi. Ünlü isim ayrıca, Rusya'yı Nazi Almanya’sına benzetti.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Arnold Schwarzenegger, nam-ı diğer Terminatör, eski Amerikan Başkanı Donald Trump'ın 2024 seçimlerini kazanamayacağını söyledi.

  CNN International'a konuşan Schwarzenegger, üyesi olduğu Cumhuriyetçi Parti'nin Trump dışında güçlü bir aday çıkaramamasını eleştirdi. Trump'ın aday olması durumunda 2024'te demokratların kazanacağını öne sürdü. ‘Size şunun garantisini verebilirim. Eğer cumhuriyetçilerin adayı olursa, seçim günü geldiğinde seçmenin büyük kısmı başkan olarak neler yaptığını biliyor. Seçim günü adaylar arasındaki farkı görecekler. Yanlış anlamayın, Biden yine başkan olsa çok iyi olur demiyorum ama şu anda bundan daha iyi bir alternatif yok ne yazık ki.”

  Terminatör’den 2024 seçimi tahmini

  Dünyaca ünlü Oyuncu, Aktivist ve Siyasetçi, Rusya'nın Ukrayna'yı işgaline karşı çıkmanın önemine de değindi. Rusya Federasyonu'nu Nazi Almanya’sına benzetti. ‘Ben, İkinci Dünya Savaşı'nın parçası olan bir ülkeden, Avusturya'dan geliyorum. Hitler de yarı Avusturyalıydı. Bunların hepsi, o dönem anti semitizmin ve nefretin büyümesine izin verdiğimiz için yaşandı. Bunun yaşandığı bir ülkeden geliyorum. Tekrar yaşanmasını istemiyorum.'

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow