hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  The Economist bir kez daha Erdoğan'ı hedef aldı

  { title }

  SONRAKİ VİDEO

  İngiliz The Economist dergisi, bir kez daha Türkiye'yi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alan bir haber yayınladı. "Türkiye'nin garip ekonomi deneyi yeni bir safhaya giriyor" başlıklı haberde, Ankara'nın ekonomi politikası eleştirildi. "Recep Tayyip Erdoğan ne kadar dayanabilecek?" ifadeleri kullanıldı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  "GARİP EKONOMİ DENEYİ YENİ BİR SAFHAYA GİRİYOR"

  Seçim dönemindeki haber ve kapaklarıyla tepki çeken The Economist dergisi, Türkiye'yle ilgili yeni bir yazı yayınladı. İngiliz derginin hedefinde bu sefer Ankara'nın ekonomi politikası vardı. The Economist'in haberinde, "Türkiye'nin garip ekonomi deneyi yeni bir safhaya giriyor" manşeti kullanıldı. Alt başlıktaysa, "Recep Tayyip Erdoğan ne kadar dayanabilecek?" ifadeleri yer aldı. Haberde, Erdoğan'ın yeniden seçilmesinin ardından dövizde yaşanan hareketliliğe dikkat çekildi.

  The Economist bir kez daha Erdoğanı hedef aldı

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Derginin sosyal medya hesabından paylaştığı bağlantıdaysa, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alan bir karikatüre yer verildi. Üzerinde Türkiye yazan bir araca, enflasyon yazan bir canavar tepinirken tasvir edildi.

  The Economist bir kez daha Erdoğanı hedef aldı

  The Economist seçimin 1. turu öncesi, "Demokrasiyi kurtar, Erdoğan gitmeli" ifadelerinin yer aldığı bir kapak kullanmıştı. Derginin Türkiye'yle ilgili kapak ve haberleri, başta Erdoğan olmak üzere birçok kesimden tepki çekti.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow