TOKİ kuraları çekiliyor! TOKİ İstanbul kurası canlı yayını

TOKİ kuraları çekiliyor! TOKİ İstanbul kurası canlı yayını

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) İstanbul kura çekimi töreni bugün saat 10.00’da başladı. Kura töreninin başlamasıyla birlikte gözler sonuçlara çevrildi. En çok merak edilenlerin başında ise “TOKİ İstanbul kura sonuçları belli oldu mu?” sorusunun cevabı var. İşte, merak edilen sorularla ilgili detaylar…

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

TOKİ İstanbul kuraları çekiliş töreni bugün saat 10.00’da başladı. Törenin başlamasıyla birlikte gözler sonuçlara çevrildi. Peki, İstanbul kura sonuçları açıklandı mı? İşte, İstanbul kura sonuçlarıyla ilgili tüm merak edilenlerin detayları…

2+1’LERİN KURASI BUGÜN ÇEKİLİYOR

2+1 nitelikli 2 bin 338 konutun kurası bugün yani 26 Haziran’da, 3+1 nitelikli 2 bin 129 konutun kurası ise 27 Haziran Perşembe günü çekilecek. 2+1 daireler için kura sonuçları ise henüz belirlenmedi.

Alt gelir grubunda satışa sunulan konutların yüzde 25'i emeklilere, yüzde 10'u şehit aileleri, harp ve vazife malulleri ile dul ve yetimlere, yüzde 5'i ise engellilere ayrıldı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

TOKİ KURASINI CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

İŞTE DİĞER TOKİ KURA TARİHLERİ

Kuralar, 28 Haziran Cuma günü saat 10.00'da Başakşehir Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapılacak Silivri 685 konut kurası ile 1 Temmuz Pazartesi günü saat 10.00'da Haldun Alağaş Spor Kompleksi'nde yapılacak Tuzla 500 konut kurasıyla devam edecek.

Başakşehir Ayazma'da inşa edilecek 311 konut ve Hoşdere'de inşa edilecek 337 konutun kura törenleri ise 2 Temmuz Salı günü saat 10.00'da Bahçeşehir Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Ailelerin merakla beklediği kura törenleri, TOKİ'nin kurumsal sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanacak.