Sign of the City Awards 2018 sahiplerini buldu

Video: Sign of the City Awards 2018 sahiplerini buldu

Bu yıl 5'incisi düzenlenen Sign of the City Awards 2018 ödülleri sahiplerini buldu. İnşaat sektörünü teşvik amacıyla Hürriyet Gazetesi'nin öncülüğünde düzenlenen törende, birincilik ödülü İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne verildi.

İnşaat sektörünün en iyileri yarıştı. Türkiye'nin en prestijli gayrimenkul platformu olarak kabul edilen Sign of the City Awards 2018 ödülleri sahiplerini buldu.


5 yıldır Hürriyet Gazetesi'nin öncülüğünde yürütülen ödül töreni, gayrimenkul ve inşaat sektörünün teşvik edilmesini amaçlıyor. Ödül töreninin açılış konuşmasını yapan Demirören Medya Grubu Başkanı ve Hürriyet Gazetesi İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal da inşaat sektörünün öncelikle desteklenen sektörler arasında olduğunu vurguladı. Soysal, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde inşaat sektörü 2017 yılında öncelikli desteklenen sektör seçilmişti. Bu sayede 2018 yılında da inşaat sektörü iktisadi faaliyetler ve iç piyasa ekonomisinin canlandırılmasında lokomotif görevi görmeye devam etti. Bugün inşaat sektöründe faaliyet gösteren pek çok kuruluş, sadece Türkiye'de değil, yurtdışında da büyük ölçekli ve iftiharla anılan projelere imza atıyor. Büyükşehirlerimizde sürmekte olan kentsel dönüşüm faaliyetleri ise vatandaşlarımızın daha nitelikli yapılara kavuşmasına, standartları daha yüksek bir yaşam sürmesine olanak tanıyor. Bu noktada Sign of The City ve benzeri girişimlerin önemi çok büyük" dedi.Törene katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ise konutta indirim kampanyasının sonuçlarına dikkat çekti. "Sadece inşaat sektörü değil, ilgili tüm sektörler hareketlendi" dedi.


120 projenin yarıştığı Sign of the City Awards 5. Yıl Özel Ödülü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne verildi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, ödülü Bakan Murat Kurum'dan aldı.Hilton İstanbul'da gerçekleştirilen törene siyaset, , sanat ve medya dünyasından çok sayıda isim katıldı.


Ödül töreni toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS