hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (01-02-2023)

  Marmara Bölgesinde hava bulutlu ve yağışlı. Bu yağışlar Bursa dolaylarında kar yağışına dönüyor. Sıcaklık İstanbul’da 7, Edirne’de 9, Bursa’da 4 derece ölçülüyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinde de gökyüzü bulutlu, iç kesimlerde yerel kar yağışları görülüyor. Yağışlar Perşembe günü mola veriyor, Cuma günü bölge geneline geri geliyor.

  Akdeniz Bölgesinin doğu kesimlerinde sağanak yağış etkili olmaya devam ediyor. Bölgenin kalanında bulutlu bir hava var. Sıcaklık ise bölge genelinde 10 ile 15 derece arasında seyrediyor.

  İç Anadolu Bölgesinin geneli kar yağışlı. Sıcaklık bölgede en yüksek 2-3 derecelerde ölçülüyor. Yağış Perşembe günü yerini parçalı bulutlara bırakacak, Cuma gününden itibaren yine kar yağışları görülecek.

  Karadeniz Bölgesinin batı kentlerinde ve yüksek kesimlerinde kar, diğer yerlerde yağmur etkili oluyor. Sıcaklık Bolu’da 4, Samsun’da 7, Trabzon’da 10 derece ölçülüyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinin genelinde kar yağışları devam ediyor. Sıcaklık Kars’ta eksi 3, Malatya’da 6, Hakkari’de 1 derece ölçülüyor. Perşembe günü yağış sürüyor, sıcaklık da birkaç derece düşüyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinde sağanak yağışlar görülüyor. Yer yer bu yağışlar karla karışık yağmura dönüyor. Sıcaklık bölgede 5 ile 10 derece arasında ölçülüyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR