Hava Durumu (01-04-2023)

Hava Durumu (01-04-2023)

{ title }

SONRAKİ VİDEO

Marmara Bölgesinde parçalı bulutlar görülüyor. Sıcaklıklar yükseldi, birçok ilde 22-23 dereceyi bulan sıcaklıklar ölçülüyor. Pazar günü ise bölgeye yağış geliyor ancak sıcaklıklar sadece 1-2 derecelik kayıp yaşıyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Ege Bölgesi kıyı kesimlerinde hava yağışlı, iç kentlerinde ise parçalı bulutlu. Sıcaklık ise İzmir’de 22, Muğla ve Afyonkarahisar’da 15 derece ölçülüyor.

Akdeniz Bölgesinde çok bulutlu ve yer yer sağanak yağışlı bir hava var. Sıcaklık Adana’da 19, Kahramanmaraş ve Hatay’da 17 derece ölçülüyor. Pazar günü de bölgede benzer bir gökyüzü bekleniyor, sıcaklıklar ise 1-2 derece artıyor.

İç Anadolu Bölgesinde hava parçalı bulutlu. Sıcaklık batı kentlerde 15 ile 20 derece arasında seyrediyor. Doğu kesimlerde Sivas dolaylarında günün en yüksek sıcaklığı 7 derece ölçülüyor, gece ise eksi 9, 10 derecelere kadar iniyor.

Karadeniz Bölgesinde parçalı ve çok bulutlu bir gökyüzü görülüyor. Sıcaklık Bolu’da 14, Samsun’da 15, Trabzon’da 11 derece ölçülüyor. Pazar gününden itibaren batı kesimlerde sağanak yağış bekleniyor.

Doğu Anadolu’nun güney kesimlerinde kar yağışı sürüyor. Bölgenin kalanında hava parçalı bulutlu. Sıcaklık Malatya ve Elazığ dolaylarında en yüksek 10-11 derece ölçülüyor. Önümüzdeki günlerde ise bu alanda adım adım yükselerek hafta ortasında 20’li değerlere çıkması bekleniyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde hava parçalı ve az bulutlu. Sıcaklık Gaziantep’te 15, Diyarbakır’da 13, Şanlıurfa’da 14, Adıyaman’da 12 derece ölçülüyor.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber