Hava Durumu (03-03-2023)

Hava Durumu (03-03-2023)

{ title }

SONRAKİ VİDEO

Marmara Bölgesinde yerel yağmur geçişleri görülüyor. Sıcaklık bölgede 10 ile 15 derece arasında ölçülüyor. Cumartesi de benzer bir hava durumu bekleniyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Ege Bölgesinde hava bulutlu, iç kesimlerde yerel yağışlar da etkili oluyor. Sıcaklık İzmir ve Muğla’da 19, Afyonkarahisar’da 17 derece ölçülüyor.

Akdeniz Bölgesinde gökyüzü parçalı ve çok bulutlu. Sıcaklık Adana ve Osmaniye’de 27, Kahramanmaraş’ta 22, Hatay’da 24 derece ölçülüyor. Cumartesi birkaç derecelik sıcaklık düşüşü bekleniyor.

İç Anadolu Bölgesinde yağmurlu bir hava var. Sıcaklık bölgede 16-17 derecelerde ölçülüyor. Kayseri dolaylarında 19 dereceye çıkıyor.

Karadeniz Bölgesinde önümüzdeki üç günlük dönemde sağanak yağmur etkili oluyor. Sıcaklık ise bu dönemde 10 ile 15 derece arasında seyrediyor.

Doğu Anadolu Bölgesinde de hava yağışlı. Bölgenin kuzey ve güney kesimlerinde bu yağış karla karışık yağmura dönüyor. Sıcaklık Malatya’da 16, Elazığ’da 14 derece ölçülüyor. Gece ise 3 derecelere iniyor.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi gökyüzü parçalı ve çok bulutlu. Yer yer bölgesel yağışlar da görülüyor. Sıcaklık Gaziantep’te 21, Diyarbakır’da 19, Şanlıurfa’da 23, Adıyaman’da 20 derece ölçülüyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber