hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (04-03-2023)

  { title }

  SONRAKİ VİDEO

  Marmara Bölgesinde bulutlu ve yağışlı bir hava görülüyor. Sıcaklık bölgede 10 ile 15 derece arasında ölçülüyor. Pazar günü sıcaklık birkaç derece yükseliyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinin geneli sağanak yağışlı. Bu yağışlara yer yer gök gürültüleri de eşlik edecek. Sıcaklık İzmir ‘de 14, Denizli ve Muğla’da 19, Afyonkarahisar’da 13 derece ölçülüyor.

  Akdeniz Bölgesinde gökyüzü çok bulutlu. Sıcaklık Adana’da 25, Kahramanmaraş’ta 17, Hatay’da 20, Osmaniye’de 22 derece ölçülüyor.

  İç Anadolu Bölgesinde yağmurlu bir hava var. Sıcaklık batı kentlerde 14 ile 16 derece arasında, doğu kesimlerde 18 derecelerde ölçülüyor.

  Karadeniz Bölgesinde önümüzdeki üç günlük dönemde sağanak yağmur etkili oluyor. Sıcaklık ise bu dönemde 10 ile 15 derece arasında seyrediyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinin kuzey kesimleri karla karışık yağmurlu. Bölgenin kalanı ise parçalı ve çok bulutlu. Sıcaklık Malatya’da 17, Elazığ’da 16 derece ölçülüyor. Gece ise 2 derecelere iniyor.

  Güneydoğu Anadolu Bölgesi gökyüzü parçalı bulutlu. Sıcaklık Gaziantep’te 20, Diyarbakır’da 19, Şanlıurfa’da 22, Adıyaman’da 21 derece ölçülüyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR