Hava Durumu (05-03-2023)

Hava Durumu (05-03-2023)

{ title }

SONRAKİ VİDEO

Marmara Bölgesinin geneli sağanak yağışlı. Sıcaklık bölgede en yüksek 13-14 derecelerde ölçülüyor. Hafta başında birkaç derece düşen sıcaklık ardından artmaya başlayacak.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Ege Bölgesinin de geneli sağanak yağışlı. Bu yağışlara yer yer gök gürültüleri de eşlik edecek. Sıcaklık ise 10 ile 15 derece arasında ölçülüyor. İzmir dolaylarında 15 dereceyi de aşıyor.

Akdeniz Bölgesinin batı kentleri gök gürültülü sağanak yağışlı. Bölgenin kalanında hava parçalı ve çok bulutlu. Sıcaklık Adana ve Osmaniye’de 23, Kahramanmaraş’ta 20, Hatay’da 22 derece ölçülüyor.

İç Anadolu Bölgesinin genelinde sağanak yağışlar etkili oluyor. Sıcaklık batı kentlerde 13-14, doğu kesimlerde 15-16 derecelerde ölçülüyor. Yağışlar pazartesi günü de devam ediyor.

Karadeniz Bölgesinde de sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlar görülüyor. Sıcaklık bölgede 10 ile 15 derece arasında ölçülüyor.

Doğu Anadolu Bölgesinin kuzey kesimleri kar yağışlı, güney kentlerinde ise yağmur görülüyor. Bölgenin batı kentlerinde bulutlu bir hava var. Sıcaklık Malatya’da 18, Elazığ’da 15 derece ölçülüyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde parçalı bulutlar görülüyor. Sıcaklık Gaziantep’te 17, Diyarbakır’da 19, Şanlıurfa’da 21, Adıyaman’da 18 derece ölçülüyor.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber