Hava Durumu (06-03-2023)

Hava Durumu (06-03-2023)

{ title }

SONRAKİ VİDEO

Marmara Bölgesinde hava bulutlu ve yağışlı. Sıcaklık bölgede en yüksek 12-13 derecelerde ölçülüyor. Salı günü sıcaklıklar tırmanışa geçiyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Ege Bölgesinde de hava bulutlu ve sağanak yağışlı. Sıcaklık ise 10 ile 15 derece arasında ölçülüyor. İzmir dolaylarında 15 dereceyi de aşıyor.

Akdeniz Bölgesinin orta ve doğu kentlerinde gök gürültülü sağanak yağışlar etkili oluyor. Sıcaklık Adana’da 22, Kahramanmaraş’ta 13, Hatay ve Osmaniye’de 18 derece ölçülüyor. Yağışlar önümüzdeki günlerde de etkili olmaya devam ediyor.

İç Anadolu Bölgesinin genelinde yağış görülüyor. Sıcaklık batı kentlerde 11 derece, doğu kesimlerde 13-14 derecelerde ölçülüyor. Yağışlar Salı günü mola veriyor, Çarşamba yeniden etkili oluyor.

Karadeniz Bölgesinde de hava yağışlı. Sıcaklık bölgede 10 ile 15 derece arasında ölçülüyor. Batı kentlerde yer yer 10 derecenin altında kalıyor.

Doğu Anadolu Bölgesinin kuzey kesimlerinde karla karışık yağmur, bölgenin kalanında ise sağanak yağışlar etkili oluyor. Sıcaklık Malatya ve Elazığ’da en yüksek 14 derece ölçülüyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde gökyüzü çok bulutlu. Sıcaklık Gaziantep’te 17, Diyarbakır ve Adıyaman’da 18, Şanlıurfa’da 20 derece ölçülüyor.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber