Hava Durumu (08-03-2023)

Hava Durumu (08-03-2023)

{ title }

SONRAKİ VİDEO

Marmara Bölgesinde hava bulutlu ve yer yer yağışlı. Sıcaklık bölgede 15 ile 20 derece arasında seyrediyor. Perşembe günü yağış yerini parçalı bulutlara bırakıyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Ege Bölgesinde yağışlar görülüyor. Kıyı Ege'de bu yağışlara gök gürültüleri de eşlik ediyor. Perşembe günü yağış iç bölgelerde kesecek kıyıda devam edecek.

Akdeniz Bölgesinde de yağışlar etkili oluyor. Sıcaklık Adana'da 22, Kahramanmaraş'ta 19, Hatay'da 20 derece ölçülüyor. Yağışların Perşembe ve Cuma da devam etmesi bekleniyor.

İç Anadolu Bölgesinde hava parçalı bulutlu. Eskişehir dolaylarında yerel yağmurlar görülüyor. Sıcaklık bölgede en yüksek 15-16 derece ölçülüyor.

Karadeniz Bölgesinin batı kentlerinde bölgesel yağmurlar etkili oluyor. Bölgenin kalanında gökyüzü az bulutlu. Sıcaklık ise Bolu'da 14, Samsun'da 16, Trabzon'da 19 derece ölçülüyor.

Doğu Anadolu Bölgesinin kuzey kentlerinde gökyüzü parçalı bulutlu. Bölgenin kalanında ise hava yağmurlu. Sıcaklık Malatya ve Elazığ'da en yüksek 16, en düşük 4 derece ölçülüyor.

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Gaziantep ve Adıyaman dolaylarında yağmur geçişleri görülüyor. Bölgenin kalanı parçalı bulutlu. Sıcaklık ise bölgede en yüksek 18-19 derecelerde seyrediyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber