hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (08-04-2024)

  Marmara Bölgesinde parçalı bulutlu bir hava görülüyor. Sıcaklık bölgede genellikle 20 ile 25 derece arasında ölçülüyor. Salı günü de bölgede benzer bir hava durumu bekleniyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinde parçalı ve çok bulutlu bir hava hakim. Sıcaklık iç kentlerde en yüksek 14-15, kıyı kesimlerde 23-24 derecelerde ölçülüyor. 

  Akdeniz Bölgesinde de bulutlu ve yağışlı bir hava var. Bu yağışlara gök gürültüleri de eşlik ediyor. Sıcaklık ise 20 ile 25 derece arasında ölçülüyor. Yağışların önümüzdeki günlerde de sürmesi bekleniyor.

  İç Anadolu Bölgesinin batı kentlerinde parçalı bulutlu, doğu kesimlerinde sağanak yağışlı bir hava görülüyor. Sıcaklık ise bölgede genellikle 15 ile 20 derece arasında seyrediyor. Doğu kentlerde yer yer 15 derecenin de altında kalıyor.

  Karadeniz Bölgesinin orta ve doğu kesimlerinde sağanak yağışlar etkili oluyor. Bölgenin batı kentlerinde ise parçalı bulutlar hakim. Sıcaklık Bolu’da 19, Samsun’da 17, Trabzon’da 14 derece ölçülüyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinde sağanak yağışlı bir hava görülüyor. Sıcaklıklar Kars’ta 10, Malatya’da 16, Elazığ’da 17, Hakkari’de 14 derece ölçülüyor. Yağışların önümüzdeki günlerde de etkili olmaya devam etmesi bekleniyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinin genelinde gök gürültülü sağanak yağışlar etkili oluyor. Sıcaklıklar ise Gaziantep’te 19, Diyarbakır’da 17, Şanlıurfa’da 22, Adıyaman’da 21 derece ölçülüyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR