hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (09-03-2023)

  KAYNAKCNN TÜRK

  Marmara Bölgesinde yağış yok, hava parçalı bulutlu. Sıcaklık bölgede 15 ile 20 derece arasında seyrediyor. Cuma günü Edirne dolaylarında yağış bekleniyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinin kıyı kesimlerinde yağışlar görülüyor. Yağışın aynı alanda Cuma günü de devam etmesi bekleniyor. Sıcaklık kıyı kesimlerde 19-20 derecelerde ölçülüyor.

  Akdeniz Bölgesinde de yağışlar etkili oluyor. Sıcaklık Adana'da 23, Kahramanmaraş'ta 17, Hatay'da 19 derece ölçülüyor. Yağışların Cuma da devam etmesi bekleniyor.

  İç Anadolu Bölgesinde hava parçalı bulutlu. Kayseri dolaylarında yerel yağmurlar görülüyor. Sıcaklık bölgede en yüksek 15-16 derece ölçülüyor.

  Karadeniz Bölgesinin orta kesimlerinde sağanak yağışlar etkili oluyor. Bölgenin kalanında gökyüzü parçalı bulutlu. Sıcaklık ise Bolu'da 13, Samsun'da 15, Trabzon'da 18 derece ölçülüyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinde yerel yağmurlar görülüyor. Sıcaklık Malatya ve Elazığ'da en yüksek 16-17 derecelerde ölçülüyor, gece 3-4 derecelere düşüyor.

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Diyarbakır ve Adıyaman dolaylarında yağmur geçişleri görülüyor. Bölgenin kalanı parçalı bulutlu. Sıcaklık Gaziantep ve Adıyaman'da 19, Diyarbakır'da 17, Şanlıurfa'da 20 derece ölçülüyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR