Hava Durumu (10-03-2023)

Hava Durumu (10-03-2023)

{ title }

SONRAKİ VİDEO

Marmara Bölgesinde kapalı, bulutlu bir hava var. Edirne dolaylarında sağanak yağışlar da etkili oluyor. Sıcaklık bölgede 15 ile 20 derece arasında ölçülüyor, Bursa dolaylarında 20 dereceyi de aşıyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Ege Bölgesinin kıyı kesimleri sağanak yağışlı. İç kentlerde ise hava parçalı ve çok bulutlu. Yağış hafta sonu yer yer kuvvetli olmak üzere bölge genelinde bekleniyor. 

Akdeniz Bölgesinin genelinde sağanak yağışlar etkili oluyor. Sıcaklık Adana’da 24, Kahramanmaraş’ta 21, Hatay’da 19 derece ölçülüyor. Yağış cumartesi günü batı kesimlere çekiliyor.

İç Anadolu Bölgesinde parçalı ve çok bulutlu bir hava var. Sivas dolaylarında yerel yağmurlar da görülüyor. Sıcaklık ise Ankara’da 16, Eskişehir’de 19, Kayseri’de 17 derece ölçülüyor.

Karadeniz Bölgesinin doğu kesimlerinde yağışlı bir hava var. Hafta sonu ise yağış yalnızca batı kentlerde görülecek ardından bölge geneline yayılacak.

Doğu Anadolu Bölgesinde gökyüzü çok bulutlu. Kuzey ve güney kesimlerde yerel yağmur geçişleri etkili oluyor. Sıcaklık ise Malatya ve Elazığ’da en yüksek 15-16 derecelerde ölçülüyor. Gece ise 2 derecelere iniyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde hava bulutlu. Sıcaklık Gaziantep’te 17, Diyarbakır’da 19, Şanlıurfa’da 20, Adıyaman’da 16 derece ölçülüyor.

 

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber