Hava Durumu (11-03-2023)

Hava Durumu (11-03-2023)

{ title }

SONRAKİ VİDEO

Marmara Bölgesinin geneli sağanak yağışlı. Bu yağışlar İstanbul-Edirne dolaylarında kuvvetli şekilde bekleniyor. Sıcaklık bölgede 15 ile 20 derece arasında ölçülüyor, Bursa ve Kocaeli dolaylarında 20 dereceyi de aşıyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Ege Bölgesinin kıyı kesimlerinde kuvvetli olmak üzere sağanak yağışlar etkili oluyor. Sıcaklık İzmir ve Denizli dolaylarında 19, Muğla’da 10 derece ölçülüyor. Yağışlar Pazar günü de devam ediyor.

Akdeniz Bölgesinin batı kentlerinde kuvvetli gök gürültülü sağanak yağışlar görülüyor. Bölgenin kalanında hava çok bulutlu. Sıcaklık Adana’da 25, Kahramanmaraş ve Hatay’da 22 derece ölçülüyor.

İç Anadolu Bölgesi bulutlu bir havaya sahip. Batı kentlerde sağanak yağışlar da etkili oluyor. Sıcaklık ise Ankara’da 18, Eskişehir’de 17, Kayseri ve Sivas’ta 16 derece ölçülüyor.

Karadeniz Bölgesinin batı kesimlerinde kuvvetli sağanak yağışlar görülüyor. Bölgenin kalanında ise hava parçalı ve çok bulutlu. Sıcaklık Bolu’da 16, Samsun’da 22, Trabzon’da 19 derece ölçülüyor.

Doğu Anadolu Bölgesinde gökyüzü çok bulutlu. Sıcaklık ise Malatya ve Elazığ’da en yüksek 15-16 derecelerde ölçülüyor. Gece ise 2 derecelere iniyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde hava parçalı bulutlu. Sıcaklık Gaziantep’te 19, Diyarbakır’da 20, Şanlıurfa’da 21, Adıyaman’da 16 derece ölçülüyor.

 

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber