hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (16-03-2023)

  Marmara Bölgesinde yağmurlu görülüyor. Sıcaklık bölgede 12 ile 18 derece arasında ölçülüyor. Perşembe günü Edirne dolaylarında yağış bekleniyor, yağış bölge geneline yayılıyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinde bulutlu bir hava var, iç kesimlerde yağış da bekleniyor. Sıcaklık İzmir’de 18, Muğla’da 12, Afyonkarahisar’da 12 derece ölçülüyor.

  Akdeniz Bölgesinde kuvvetli sağanak yağışlar etkili oluyor. Sıcaklık Adana’da 21, Kahramanmaraş’ta 18, Hatay’da 19 derece ölçülüyor. Yağışların önümüzdeki günlerde de devam etmesi bekleniyor.

  İç Anadolu Bölgesinin de geneli yağmurlu. Sıcaklık Ankara'da 12, doğu kesimlerde ise 13 ile 16 derece arasında seyrediyor.

  Karadeniz Bölgesinde de hava yağmurlu. Sıcaklık Bolu’da 12, Samsun ve Trabzon’da 17 derece ölçülüyor. Yağış etki alanını daraltıyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinde de bulutlu ve yağışlı bir hava var. Bu yağışlar batı kentlerde kuvvetli şekilde görülecek. Sıcaklık Malatya ve Elazığ’da 17 derecelerde ölçülüyor, gece ise 8-10 derecelere düşüyor.

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinin geneli kuvvetli sağanak yağışlı. Bölgede görülen toz taşınımından dolayı bu yağışların yer yer çamur şeklinde olması bekleniyor. Sıcaklık Gaziantep ve Diyarbakır’da 15, Şanlıurfa’da 18, Adıyaman’da 16 derece ölçülüyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR